strona główna                menu                  fotolog.pl                            
01. stycznia 2013 - komentarze (3)

nowy rok, +6 stopni, słońce i piękny leniwy wtorek. mam nadzieję, że i u was rozpoczęło się 'dobrze'. ;)02. stycznia 2013 - komentarze (6)

od jakiegoś czasu zastanawiałam się, jaki widok rozciąga się z 11. piętra naszego bloku? ciekawość zaspokoiłam i ot taki widok zastałam (co prawda nie jest to PKiN, no ale..). z jednej i z drugiej strony. zapewne wybiorę się tam jeszcze po zmierzchu aby sprawdzić jak się to wszystko świeci. ;)

03. stycznia 2013 - komentarze (6)

kilka dni temu zostałam poproszona o przetestowanie tego oto: link sposobu na tworzenie bokeh'u (w różnych kształtach). w końcu korzystając z wolnej chwili postanowiłam sprawdzić, ile w tym prawdy. efekty widać poniżej ;). jeśli ktoś lubi się w takie coś bawić - polecam. jest trochę radochy :P.04. stycznia 2013 - komentarze (6)

podobno zimy tej zimy ma nie być (słowa zawsze wszystko wiedzącej pani fryzjerki). słyszał ktoś coś na ten temat? ;)
05. stycznia 2013 - komentarze (4)

sobota totalnie moja, totalnie nasza! leniwie, słodko, przyjemnie. w końńcu.06. stycznia 2013 - komentarze (5)

to jest ten czas, kiedy zaliczenie seminarium zbliża się wielkimi krokami, a Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś w czarnej d****. to jest ten czas, kiedy cały dzień siedzisz i starasz się napisać coś sensownego, co niestety się nie udaje. to jest ten czas, kiedy zdajesz sobie sprawę, że temat pozornie prosty przeobraża się w studnię bez dna, o której mało co wiesz. :o07. stycznia 2013 - komentarze (4)

poniedziałek nienależący do najlepszych. i oby wtorek rozpoczął się o niebo lepiej!08. stycznia 2013 - komentarze (5)

dzisiaj, zupełnie przez przypadek, odkryłam sałatkę, która zdecydowanie podbiła moje serce! i pomyśleć, że jest to tylko brokuł, kurczak, migdały i sos czosnkowy. zdecydowanie pooolecam! nawet tym, którzy za zielonym warzywem nie przepadają ;).

info: ogólny przepis na sałatkę tutaj: link, na sos czosnkowy tutaj: link. przepis na sałatkę lekko zmodyfikowałam - gdyż gotowany kurczak to nie moje smaki - i mięsko pokrojone w kostkę, opruszone delikatnie solą i przyprawą kebab-gyros, podsmażyłam na patelni na oliwie z oliwek.
09. stycznia 2013 - komentarze (3)

cały dzień poza domem. padam. dobranoc. do jutra.12. stycznia 2013 - komentarze (8)

sobotnie popołudnie. sobotni chillout. sobotni blogostan. ;) a jak wasz weekend?13. stycznia 2013 - komentarze (1)

dzień bardzo intensywny. od 8:30 (w wolną niedzielę!) na nogach. i mimo całodziennego omijania natrętnych wolontariuszy (bywają strasznie uciążliwi), w końcu na światełko dotarliśmy i symboliczne serduszko zebraliśmy ;).

15. stycznia 2013 - komentarze (12)

stolica tonie w śniegu. ja w papierach. magisterka goni wielkimi krokami. w pracy nawał pracy. i sesja tuż tuż. się dzieje!
19. stycznia 2013 - komentarze (6)

Jose Gonzalez - Heartbeats piosenka, którą zapewne większość z was zna. piosenka, w której zasłuchuję się ostatnio w niemalże każdej wolnej chwili. koi myśli. nie wiem co ma w sobie, ale coś ma na pewno.21. stycznia 2013 - komentarze (5)

blue monday (z ang. smutny poniedziałek) - taką nazwę nosi najbardziej depresyjny dzień w roku. przypada on zawsze w poniedziałek ostatniego pełnego tygodnia stycznia. tak więc, jak wam minął tenże poniedziałek? bo mój, szczerze mówiąc, nie różnił się niczym szczególnym od poprzednich ;).
25. stycznia 2013 - komentarze (5)

taki właśnie zapowiada się weekend. jednak zanim w pełni oddam się czilałtowi, czeka mnie 300. km podróż na śląsk naszym kochanym PKP. życzcie mi powodzenia! a ja wam życzę ciepłego wieczoru ;).27. stycznia 2013 - komentarze (9)

dobrze, że ten weekend kończy się dopiero jutro! ;)28. stycznia 2013 - komentarze (9)

tęskno za czasami, kiedy miało się prawdziwe ferie (które trwały dwa tygodnie!). sentymentalne powroty w przeszłość i tęsknota za dłuższym pobytem w domu. dwa i pół dnia to zdecydowanie za mało! aż coś ściska w środku. / fot by nokia.30. stycznia 2013 - komentarze (9)

zdjęcia sprzed kilku dni, kiedy to zima jeszcze była zimą. dzisiaj idąc do pracy co krok trafiałam w potężne kałuże, których niestety czasami nie dało się ominąć. i w sumie jakość szczególnie mi to nie przeszkadzało, gdyż temperatura powyżej 0 jest dla mnie jak najbardziej na tak. ;) może to już bliżej wiosny niż dalej? oby!
31. stycznia 2013 - komentarze (10)

i tyle w tym temacie. soboto chciałabym abyś już była niedzielą. kciuki!

Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.