strona główna                menu                  fotolog.pl                            
03. października 2012 - komentarze (11)

i był 2. października.. i jest nowy nabytek! lovv od pierwszego wejrzenia, od pierwszego dźwięku migawki. DZIĘKUJĘ! :*
btw. zapewne pierwsza klisza będzie zupełnym przypadkiem, ale z czasem na pewno ogarnę ten temat! i wrzucę efekty.
06. października 2012 - komentarze (8)

codzienność przytłacza. weekend nie jest weekendem. i nie pamiętam już wspólnych, leniwych poranków.10. października 2012 - komentarze (9)

z balkonu (którego się w końcu doczekaliśmy) i zza okna, gdyż na dworze z dnia na dzień coraz chłodniej, a słońce też nie rozpieszcza. chociaż przyznam, że przez ostatnie dni nawet i w domu bez ciepłej bluzy by się nie obyło. na całe szczęście dzisiaj znów podłączyli nam ciepłą wodę oraz co ♥. generalnie można powiedzieć, iż rozpoczął się czas wieczorów pełnych ciepłych herbatek, kocyków i seriali (nowe sezony - o tak!). a tymczasem czeka mnie nie lada zadanie - postawić nowy system na moim jakże ukochanym sprzęcie, którego w końcu trzeba odświeżyć. tak więc znikam i mam nadzieję, że wrócę w miarę szybko oraz bezproblemowo ;).
16. października 2012 - komentarze (8)

dzisiejszy dzień był/jest jesienią, jakiej najbardziej nie trawie. na szczęście od jutra ma powrócić piękna polska złota jesień. czekam więc! a w międzyczasie: osładzam sobie ponury wieczór, sprzątam, gotuję pomidorówkę, przeglądam archiwalne foty z folderu 'jazdy, spotkania, wyjazdy', aż w końcu wtulę się w ciepłą pościel z nadzieją na lepsze jutro ;). dobrej nocy.
18. października 2012 - komentarze (8)

robiąc ostatnio porządki natknęłam się na masę zdjęć, które leżą sobie gdzieś pomiędzy starymi gazetami, zeszytami a różnego rodzaju papierami. trochę się ich nazbierało, gdyż regularnie co pół roku zbieram najlepsze momenty, kadry i wysyłam je do wywołania. cześć zamówionych zdjęć wkładam do ramek, które zdobią pokój, a reszta.. no właśnie. reszta ląduje w pudle. do wczoraj. w końcu się zebrałam, przeszukałam allegro i nabyłam piękne bordowe foto albumy. teraz czas zrobić porządek tam, gdzie powinien być od zawsze! czyli oczywiście w zdjęciach. dobrego wieczoru moi mili!19. października 2012 - komentarze (5)

wczorajsze ujęcia podczas wyprawy po albumy. jako, że ostatnio w ogóle nie mam czasu na zdjęcia, postanowiłam wykorzystać chociaż tamtą chwilę, aby 'złapać' trochę jesieni ;). a tymczasem życzę udanego weekendu, który ja niestety spędzę na uczelni. xoxo.

23. października 2012 - komentarze (10)

z dnia na dzień robi się coraz chłodniej. coraz wcześniej się ściemnia. wstając o 6 - noc, wychodząc z pracy o 19 - noc. i idź tu człowieku na zdjęcia. dobrze, że zostają jeszcze dwie wolne niedziele w miesiącu.29. października 2012 - komentarze (11)

pierwszy śnieg za nami (jak of kors wszyscy wiedzą), ale jesień jeszcze podobno powróci. i oby. póki co ciepła kurtka, ciepłe buty, pakowanie i jutro kierunek 42-300 (po dwóch miesiącach :o). czas odpocząć, nadrobić zaległości towarzyskie, smacznie zjeść i może w końcu zrobić jakieś zdjęcia. trzymajcie się ciepło!
Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.