strona główna                menu                  fotolog.pl                            
03. listopada 2012 - komentarze (6)

czas biegnie niesamowicie szybko. dopiero był wtorek, a tutaj już sobota. pakowanie. i jutrzejszy powrót do czerwonych ścian, zielonej szafy i muszek owocówek (które nawet pomimo braku owoców mieszkają sobie razem z nami). a obiecanych zdjęć oczywiście nie udało się zrobić. no cóż. następnym razem!04. listopada 2012 - komentarze (13)

edit: po sześciu latach bycia blondynką przeistoczenie w cappuccino. na początku obawy, strach. po wszystkim lekki uśmiech. do tego ciemne, bardziej odważne oprawki i efekt końcowy widoczny poniżej. potrzebowałam zmiany.07. listopada 2012 - komentarze (9)

kłamałam. jednak udało mi się zrobić jakiekolwiek zdjęcia będąc w domu (aparat wyciągnięty raz w przeciągu 5 dni). oto i one. a na nich Klaudia, którą już zapewne niektórzy kojarzą. znajomość od około 6ciu (?) lat. mniej więcej coś koło tego. ciągle i nieprzerwanie. jedna z najtrwalszych i najlepszych znajomości. low. buziaki Bumberku ;*
11. listopada 2012 - komentarze (8)

bo dziś taki dzień. postanowiłam wykorzystać wolną chwilę i ruszyłam pod pałac. zbliżała się godzina 15:00, więc pomyślałam, że może uda się zrobić jakieś ciekawe 'reportażówki'. niestety to jednak nie moja działka ;). tak czy siak, popołudnie zaliczam do całkiem przyzwoitych. zupełnie przypadkiem poznałam dzisiaj pana Paula (zdj. 8 i 9), który przyleciał do Polski prosto z Ameryki. w interesach. los chciał, że akurat jego uchwycił mój obiektyw. bardzo sympatyczny człowiek. i jak to powiedział jego znajomy - lgnie do ludzi. z tego miejsca serdecznie panów pozdrawiam i już zabieram się do wysłania zdjęć. ;)

17. listopada 2012 - komentarze (10)

od weekendu do weekendu. za 45 dni nowy rok. kolejny. już? tak szybko? kiedy to minęło? obecne dni mijają mi z prędkością światła. do codziennych zajęć doszło kolejne - siłownia (! - tak, tak, zaczynamy robić masę. co z tego wyjdzie? nie wiem. zobaczymy). tak więc mój obecny czas wolny ograniczył się do jeszcze mniejszego minimum. dobrze, że jutro wolne.24. listopada 2012 - komentarze (7)

czasami mam wrażenie, że to wszystko jest po nic. dosłownie. wszystko. i to 'wszystko' ma też swoje granice.25. listopada 2012 - komentarze (11)

w niedzielne południe po parku w 80% spacerują starsi ludzie. po trawie deptają kaczki. wszędzie jest mokro, wszędzie są liście. z nieba kapie co nieco. grube szale na szyjach, kozaki na nogach. to już jest ten czas, kiedy robiąc zdjęcia marzną dłonie. powoli żegnaj jesieni. a taki spacer był mi potrzebny.

28. listopada 2012 - komentarze (13)

kolejny niedzielny spacer już tuż tuż. i chyba stanie się 'codziennością' to, iż właśnie w weekendy aparat będzie ze mną spacerował (statystyki dowodzą, że ostatnia częstotliwość pojawiania się tutaj wpisów, wiąże się właśnie z dniem 6/7 każdego tygodnia ;)).
btw. od trzech dni, codziennie rano, słyszę od kolejnych klientów 'miłego dnia Pani życzę' i nie wiedzieć dlaczego, te dni akurat takie są. czary-mary?
Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.