strona główna                menu                  fotolog.pl                            
11. lutego 2012 - komentarze (15)

już od jakiegoś czasu planowałam przeprowadzkę nobotaak'a na mannę. w końcu się zmobilizowałam (taka moda jakaś), i oto jesteśmy. manna bardziej odpowiada mojemu ja. mam nadzieję, że i wy z czasem się tutaj zadomowicie ;).

dzisiejszy dzień, jako że wolny i dosyć ładny, nie mógł zostać przesiedziany w domu. dlatego też wzięłam aparat pod pachę i ruszyłam nad zamarzniętą Wisłę. mózg dotleniony, jakieś zdjęcia zrobione. uhhh. no i teraz można zanurzyć nos w makroekonomii :x. trzymajcie jutro kciuki! bo marnie to widzę ;).
13. lutego 2012 - komentarze (19)

warszawska zimowiosna.
18. lutego 2012 - komentarze (14)

jeszcze tylko jutro, ostatni egzamin (miejmy nadzieję) i czas na zasłużony odpoczynek! do piątku będziemy wędrować, podziwiać, relaksować się, smacznie jeść, pić, bawić się oraz oczywiście robić temu (prawie wszystkiemu) zdjęcia ;).
see you soon!24. lutego 2012 - komentarze (7)

wszystko co dobre - szybko się kończy. niestety. w każdym bądź razie wróciliśmy wypoczęci, uśmiechnięci, pysznie najedzeni, z dużą ilością zdjęć :) + ja jak zwykle z chorobą. co do zdjęć - dzisiaj kilka zlepeksklepek, a jutro więęcej górskich widoków. enjoy!25. lutego 2012 - komentarze (18)

dzisiaj bardziej widokowo. "pocztówkowo" jak to określiła mom ;).
Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.