strona główna                menu                  fotolog.pl                            




02. marca 2013 - komentarze (6)

witaj słońce! a nie mówiłam kyo, że w przyszły (obecny) weekend będzie świeciło? :D



03. marca 2013 - komentarze (7)

wczoraj była mała wiosna. dzisiaj już niekoniecznie, ale to nic, gdyż cały dzień spędziłam na mojej zacnej uczelni, która wszystkie weekendowe zajęcia zaplanowała tylko i wyłącznie na niedzielę [8:00 - 18:30].





09. marca 2013 - komentarze (3)

jaki tydzień takie zdjęcie. i pamiętajcie! chodźcie do dentysty regularnie, bo później będzie bolało! a serek mascarpone, jako nadzienie do babeczek, najpierw dobrze zamroźcie! smacznego.




15. marca 2013 - komentarze (1)




16. marca 2013 - komentarze (3)

dla każdego coś dobrego, czyli spacer w baardzo słoneczny, ale i bardzo mroźny dzień. wiosno?! patrząc zza okna - piękna pogoda! po pięciu minutach na dworze - może by już wrócić? po pięciu minutach w sklepie - po co tu tak grzeją?
miniony tydzień - pełen pracy. jutrzejszy dzień - pełen wykładów. i to jest ten czas, kiedy odlicza się dni do świąt. do wolnego. do domowego. potrzeba mi odpoczynku. potrzeba dni, kiedy "cztery litery" aż będą bolały od leżenia ;).








20. marca 2013 - komentarze (2)

wygrywanie jest fajne! ;) tak więc póki co zamieniam siłownię na fitness!



26. marca 2013 - komentarze (4)

poranne słońce jest - to już coś. jeszcze tylko zieleń, +15 stopni... i zaraz będzie lato. a wiosna tylko na otarcie łez.



29. marca 2013 - komentarze (2)

moi mili! życzę Wam pogodnej Wielkanocy, smacznego jajeczka i samych dobrych chwil! a ja tymczasem pakuję swoje manatki i wyruszam w drogę na śnieżny (podobno i niestety) śląsk. xoxo.








Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.