strona główna                menu                  fotolog.pl                            
03. kwietnia 2013 - komentarze (1)

pięć wolnych dni, po których zostało tylko kilka zdjęć. i ścisk w sercu, że znowu 300km dalej. wyjazdy, przyjazdy, powroty.05. kwietnia 2013 - komentarze (9)

jak ktoś słusznie zauważył - ostatnio na blogach praktycznie nic się nie dzieje. fotograficzna posucha. ale w sumie trudno się dziwić. im dłużej za oknem buro i szaro, tym bardziej człowiek traci na wszystko ochotę (przynajmniej takie odnoszę wrażenie - oczywiście na przykładzie własnej osoby) + Rosyjscy naukowcy mocno nadwyrężyli mit globalnego ocieplenia. Twierdzą oni, że zamiast tego, w przyszłym roku rozpocznie się mała epoka lodowcowa. good night! + ctrl f5
11. kwietnia 2013 - komentarze (7)

to było bardzo udane popołudnie :). a warszawskie centrum kryje w sobie masę diametralnie różnych od siebie miejsc!13. kwietnia 2013 - komentarze (6)

najpierw piękne słonce. a później pierwsza tej wiosny /mini/ burza. sobota.
16. kwietnia 2013 - komentarze (13)

w końcu jest. pierwsza klisza z analoga wywołana. 28 zdjęć na 36, z czego po dokładnej selekcji zostało ok. 12. mimo wszystko jaram się!
19. kwietnia 2013 - komentarze (8)

piątkowy wieczór.


23. kwietnia 2013 - komentarze (6)

lovv!24. kwietnia 2013 - komentarze (5)

wczoraj na sadybie, gdzie wszystkie drogi prowadzą do ulicy okrężnej, a kot nie zjada myszy.26. kwietnia 2013 - komentarze (3)

Katarzyna "jest nerwową choleryczką, bardzo pobudliwą. Łatwo traci zimną krew. Jest wyniosła i sprawia wrażenie osób „w pretensjach”. Jest inteligentna, wie o tym i daje to odczuć innym. Ma wyraźną skłonność do odnoszenia wszystkiego do siebie, jest subiektywna. Ogólnie biorąc, ma raczej trudny charakter, ale jest pełna życia. Chociaż w życiu spotyka ją wiele porażek, nigdy nie wątpi w siebie i zawsze jest z siebie bardzo zadowolona." i coś w tym jest! ;)

z gorącymi pozdrowieniami dla mojej Katarzyny Jagody! mua!28. kwietnia 2013 - komentarze (10)

Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.