strona główna                menu                  fotolog.pl                            
02. lipca 2012 - komentarze (5)

it's good.07. lipca 2012 - komentarze (10)

okeeeej. lato latem. słońce, wysokie temperatury. no aaale... bez przesady! w mieszkaniu nie ma grama powietrza, które nadawałoby się do oddychania. dobrze, że znalazł się jakiś wachlarz, który chociaż na moment daje ulgę. a co z burzami? chyba przechodzą przez wszystkie dzielnice warszawy, omijając of kors centrum :x. nie pozostaje więc nic innego, jak chłodzenie się zimnymi prysznicami, wszelkim chłodnym piciem, lodami, itp. i o dziwo moje gardło jeszcze funkcjonuje!15. lipca 2012 - komentarze (9)

i były wakacje. wstępne. póki co jedyne. ale byłyy. i to baardzo smaczne. bardzo rodzinne. spacerowe. zdjęciowe. spotkaniowe. czyli wszystko to, czego ostatnio brakowało. sie lan ka. a od jutra 11h dziennie w pracy. plus szukanie nowego lokum. znowu. tak więc życzę sobie powodzenia!18. lipca 2012 - komentarze (6)

tak jak wspomniałam, było domowo i było zdjęciowo ;). cz I/II.
modelka: Klaudia T.
23. lipca 2012 - komentarze (9)

ponownie Klaudia.
modelka: Klaudia T.
26. lipca 2012 - komentarze (10)

małe wielkie radości. uśmiech. razem. dużo rzeczy. mało czasu. czekanie. czas na nowe. zmęczenie. tylko my. jeszcze miesiąc.31. lipca 2012 - komentarze (9)

w folderach 'fotopustki'. aparat zakurzony. i w sumie już sama nie wiem gdzie leży. powód? przeprowadzamy się! tak tak. po raz kolejny (po raz czwarty :o) i pewnie nie ostatni. ;) no cóż. teraz przynajmniej będzie to tylko nasz kąt. tak więc: pakowanie, sprzątanie, sprzątanie, rozpakowywanie, urządzanie. oczywiście w międzyczasie praca. kilka dni z życia wyjęte. a wakacje? wakacje za miesiąc. dokładnie. za 31 dni wyjeżdżamy (!!) i już nie mogę się doczekać.
Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.