strona główna                menu                  fotolog.pl                            
10. września 2012 - komentarze (9)

finisz sezon, czyli jesteśmy z powrotem!
Trogir okazał się bardzo urokliwym miasteczkiem. mosty, palemki, wąskie uliczki, skutery, niemalże jednakowe domy, port, statki, stateczki, kościoły, piękne noce, klimat. wszystko to w małym skrócie na zdjęciach poniżej.
14. września 2012 - komentarze (14)

Dzisiaj w relacji z wakacji - plaże. Zupełnie inne niż w Polsce. Kamieniste, wąskie, ale za to z przepięknie czystą wodą! Czego niestety w Polsce spotkać nie można. ;) Ale fakt faktem, wygodniej leży się na piasku. Na szczęście leżaki ratują pupę. ;)
Pierwsze pięć zdjęć zostało zrobionych w samym Trogirze. Plaża miejska, widok na Trogir. Kolejne zdjęcia to już widoki ze Slatine - miasteczka położonego kilkanaście km dalej od Trogiru, w południowo-wschodniej części wysypy Ciovo. Jeśli chodzi o plaże, zdecydowanie polecam te na praktycznie samym końcu Slatine! Pięknie!
18. września 2012 - komentarze (15)

Chorwacja, część trzecia. Tym razem all in one, czyli wszystkiego po trochu - uroki trogiru, popularne karlovacko, plażowe niespodzianki, cudne widoki, pyszne jedzenie, przygody ze słońcem, niezbędnik plażowicza, Oni.
/na zdjęciu 7 - przepyszna, świeża morska ryba, którą przyrządził nasz maestro Ivan, który poza tym, że ugościł nas przepysznym obiadem, to na koniec urządził jeszcze małe show - zdjęcie 11 - grając na gitarze, organkach oraz śpiewając! niesamowity gospodarz. gdyby ktoś, kiedyś, zastanawiał się nad kwaterą w Chorwacji - polecam apartamenty Oaza/

22. września 2012 - komentarze (7)

dziś w powietrzu było czuć prawdziwą jesień. i aż zatęskniło mi się za spacerami po warszawskich łazienkach, wśród tysiąca kolorowych liści. już niedługo! i byleby z jak najmniejszą ilością deszczu.
27. września 2012 - komentarze (13)

pierwszy jesienny spacer zaliczony. co prawda do samych łazienek nie dotarliśmy, ale park ujazdowski też jest całkiem przyjemny. ;) no i wiadomo - pierwszy spacer - pierwsze przeziębienie. apsik! witaj jesieni...


Copyright © manna 2011 • Wszelkie prawa z a s t r z e ż o n e • Kopiowanie materiałów z a b r o n i o n e !
Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacja lub edycja podlega karze.